o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> certyfikaty

Certyfikaty

Jednym z elementów wyróżniających FAST SA jest wysoka jakość realizowanych projektów. Wdrożyliśmy, nieustannie rozwijamy i doskonalimy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, obejmujący normy ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N-18001, które dają naszym Klientom pewność i gwarancję stałej jakości oferowanych usług. Obecnie jesteśmy w trakcie procesu certyfikacji systemu zarządzania na zgodność z NATO-wskimi dokumentami standaryzacyjnymi serii AQAP 2110:2009.

Założenia Polityki Jakości są zgodne z zasadami funkcjonowania firmy, a kompleksowe podejście do działań na rzecz jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska jest obowiązkiem każdego pracownika. Kultura bezpieczeństwa pracy i współpracy z FAST SA oznacza dla nas nie tylko świadome przestrzeganie procedur BHP. Nadrzędnym celem naszej działalności jest zysk, który zapewnia odpowiedni poziom stabilności firmy, a to gwarantuje naszym pracownikom i partnerom bezpieczeństwo i komfort współpracy. Marka z certyfikatem

Marka z certyfikatem

W ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania stosujemy się do ściśle określonych zasad doskonalenia procesu produkcji. Spełniamy najwyższe standardy i wymogi techniczne, zarówno w przypadku projektów morskich, jak i związanych z wyposażeniem wnętrz. Nasi pracownicy, ze swoją szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, mają kluczowe znaczenie dla prowadzonych przez nas działań. Dlatego nieustannie inwestujemy w szkolenia oraz rozwój ich kompetencji i umiejętności. Certyfikat NORSOK m-501 dowodzi, że spełniamy rygorystyczne wymagania dotyczące prowadzenia prac konserwacyjnych na konstrukcjach typu offshore. Działamy zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych, tworząc kompleksową dokumentację dla każdej realizacji. Kadra FAST SA, realizująca projekty morskie, posiada certyfikaty upoważniające do prowadzenia prac antykorozyjnych, m.in. w zbiornikach balastowych, pod nadzorem PSPC oraz na jednostkach pływających, zgodnie z rezolucją IMO SOLAS.

Projekty w FAST SA prowadzone są przez specjalistów certyfikowanych przez International Project Management Association (IPMA) – wieloletnich praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach – którzy monitorują każdy etap realizacji projektu, zapewniając właściwą jakość procesu wykonawczego.

Certyfikat ISO certyfikat 0001 certyfikat 0002 certyfikat 0003 certyfikat 0004 Certyfikat NCAGE

iso 901 diamenty forbsa
Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl