o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> certyfikaty

Certyfikaty

Jednym z elementów wyróżniających FAST SA jest wysoka jakość realizowanych projektów. Wdrożyliśmy, nieustannie rozwijamy i doskonalimy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, obejmujący normy ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N-18001, które dają naszym Klientom pewność i gwarancję stałej jakości oferowanych usług. Obecnie jesteśmy w trakcie procesu certyfikacji systemu zarządzania na zgodność z NATO-wskimi dokumentami standaryzacyjnymi serii AQAP 2110:2009.

Założenia Polityki Jakości są zgodne z zasadami funkcjonowania firmy, a kompleksowe podejście do działań na rzecz jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska jest obowiązkiem każdego pracownika. Kultura bezpieczeństwa pracy i współpracy z FAST SA oznacza dla nas nie tylko świadome przestrzeganie procedur BHP. Nadrzędnym celem naszej działalności jest zysk, który zapewnia odpowiedni poziom stabilności firmy, a to gwarantuje naszym pracownikom i partnerom bezpieczeństwo i komfort współpracy. Marka z certyfikatem

Marka z certyfikatem

W ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania stosujemy się do ściśle określonych zasad doskonalenia procesu produkcji. Spełniamy najwyższe standardy i wymogi techniczne, zarówno w przypadku projektów morskich, jak i związanych z wyposażeniem wnętrz. Nasi pracownicy, ze swoją szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, mają kluczowe znaczenie dla prowadzonych przez nas działań. Dlatego nieustannie inwestujemy w szkolenia oraz rozwój ich kompetencji i umiejętności. Certyfikat NORSOK m-501 dowodzi, że spełniamy rygorystyczne wymagania dotyczące prowadzenia prac konserwacyjnych na konstrukcjach typu offshore. Działamy zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych, tworząc kompleksową dokumentację dla każdej realizacji. Kadra FAST SA, realizująca projekty morskie, posiada certyfikaty upoważniające do prowadzenia prac antykorozyjnych, m.in. w zbiornikach balastowych, pod nadzorem PSPC oraz na jednostkach pływających, zgodnie z rezolucją IMO SOLAS.

Projekty w FAST SA prowadzone są przez specjalistów certyfikowanych przez International Project Management Association (IPMA) – wieloletnich praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach – którzy monitorują każdy etap realizacji projektu, zapewniając właściwą jakość procesu wykonawczego.

Certyfikat PRS Certyfikat NCAGE AQAP ISO 9001:2015 IPMA

iso 901 diamenty forbsa
Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl