o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> obszary działania

Obszary działania

Świadczymy specjalistyczne usługi w obszarach antykorozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne i produkcyjne, wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji. Zakres prowadzonych projektów uzależniamy od potrzeb i wymagań Zleceniodawcy. Prace możemy prowadzić jednocześnie dla wszystkich obszarów na jednym obiekcie lub wykonywać je niezależnie, osobno dla każdego obszaru.

W ramach obszarów antykorozji i izolacji świadczymy usługi dla przemysłu stoczniowego, energetycznego i budowlanego. W zakresie obszaru dedykowanego wnętrzom wyposażamy hotele, statki i przestrzenie komercyjne.

Projekty w FAST SA prowadzone są przez specjalistów certyfikowanych przez International Project Management Association (IPMA) – wieloletnich praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach – którzy monitorują każdy etap realizacji projektu, zapewniając właściwą jakość procesu wykonawczego.

Sprawną realizację projektów umożliwia bieżąca analiza prowadzonych prac, przewidywanie potencjalnych zagrożeń i ich minimalizowanie. Doświadczenia i dobre praktyki z poszczególnych obszarów naszej działalności z powodzeniem wdrażamy i wykorzystujemy w pozostałych obszarach, w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług.

 

Katalog

ikonka folder Katalog FAST SA
pobierz >>
Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl