o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> obszary działania >> Izolacje

Izolacje

Przemysł stoczniowy musi spełniać bardzo wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu na obiektach pływających. Stosowane materiały i rozwiązania izolacyjne odgrywają ważną rolę w zapewnieniu trwałości, odporności i wygody użytkowania statku. Dlatego wszystkie konstrukcje muszą być właściwie przygotowane do zastosowania izolacji. Dobrze zaprojektowane i właściwie wykonane zabezpieczenia są nieodzownym warunkiem prawidłowego przebiegu wszystkich procesów i zapewniają optymalne funkcjonowanie całej instalacji.

Świadczymy pełen zakres usług izolacyjnych dla realizacji morskich, offshore i zastosowań przemysłowych. Zabezpieczamy powierzchnie płaskie, rurociągi i kanały spalinowe, w zakresie izolacji termicznej, ogniowej i akustycznej. Aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania oferujemy energooszczędne, bezpieczne i trwałe rozwiązania służące ochronie przeciwpożarowej oraz zapewniające ochronę akustyczną i cieplną – nie tylko na jednostkach pływających, ale i na innych obiektach, na których realizujemy nasze projekty.

Współpracujemy z dostawcami najlepszych materiałów izolacyjnych. Do wszystkich prac przygotowujemy pełną dokumentację techniczną. To kolejny obszar, w którym możesz polegać na naszych kompetencjach i efektywności.

Referencje - Maersk Referencje - Piret i Toll Simek NB 1402 Stena RoRo Sika Referencje - Gina Krog

Katalog

ikonka folder Katalog FAST SA
pobierz >>

Portfolio realizacji

Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl