o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> obszary działania >> Wyposażenie wnętrz

Wyposażenie wnętrz

Oferta FAST SA zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Pamiętamy o tym, co najważniejsze. W parze z doskonałym wykonawstwem musi iść funkcjonalność i osobowość wnętrza, uwarunkowana przeznaczeniem obiektu i założeniami projektowymi. Pracujemy etapowo, co usprawnia komunikację. Nasi Klienci dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać na każdym etapie prac.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w realizacjach różnego rodzaju wnętrz. Kompleksowo wyposażamy i wykańczamy przestrzenie okrętowe, hotelowe i komercyjne. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego projektu oraz dbałością o precyzję i estetykę wykonania. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, którzy zapewniają wyposażenie naszych wnętrz w najlepsze produkty wiodących marek.

Przemyślana funkcjonalność, indywidualne rozwiązania i umiejętność obróbki różnych materiałów pozwalają nam podejmować się niestandardowych przedsięwzięć. Nasze wnętrza wyróżnia elegancja, niepowtarzalność oraz doskonałe wykonanie. Szczególną wagę przywiązujemy do produkcji mebli. Posiadamy własną fabrykę oraz najnowszy park maszynowy. Szeroki wachlarz surowców, zaawansowane technologie lakiernicze z możliwością uzyskiwania głębokich matów i wysokich połysków, sprawdzone metody gięcia, umiejętność tworzenia form niesymetrycznych i łączenia różnorodnych materiałów oraz precyzja i estetyka wykonania to nasze niezaprzeczalne atuty. Połączenie nowoczesnych technologii z otwartością na potrzeby Klienta i elastycznym dostosowywaniem produkcji do jego wymagań przynosi efekty, z których jesteśmy dumni.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Doradzamy starając się być przewodnikiem w mnogości propozycji dostępnych na rynku przy doborze najkorzystniejszych rozwiązań. Na czas montażu oddajemy do dyspozycji Klienta sprawdzone ekipy montażoworemontowe. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie, dotrzymują terminów i dbają o szczegóły. Dodatkowo wykonujemy także pełen zakres prac wykończeniowych.

Rekomendacje

Referencje - Golden Tulip Referencje - Hotel Reytan Referencje - mBank Referencje - Hotel Amazonka Simek KAEFER Recommendation StenaRORO Referencje NB 1402 Referencje Hotel Aleksandria Referencje Hotel Edels Referencje FSG 20 lat

Katalog

ikonka folder Katalog FAST SA
pobierz >>
Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl