o FAST praca dostawcy kontakt
in English
home >> o FAST >> Strategia

Strategia

List od Zarządu

Szanowni Współpracownicy, Klienci, Partnerzy,

w obecnych czasach jedynym pewnym aspektem biznesu jest zmiana. Dlatego zmieniamy się także my. W ostatnich miesiącach zainicjowaliśmy procesy, które mają wzmocnić wizerunek naszej firmy na rynku. Wizerunek budowany w oparciu o jej najważniejsze wartości, które towarzyszą nam każdego dnia. Wartości – cenione również przez Was w naszej dotychczasowej współpracy – które zapewniają szerokie perspektywy rozwoju zarówno naszym pracownikom, jak i Klientom.

Każda organizacja – tak jak każdy z nas – kieruje się w swoim działaniu określonymi zasadami. Dla nas, dla FAST SA, nadrzędnymi wartościami są zaufanie, partnerstwo i wiarygodność. To właśnie one pozwalają budować współpracę opartą na prawdziwie partnerskich zasadach i wzajemnym szacunku oraz gwarantują profesjonalizm każdej naszej realizacji.

Dbałość o najdrobniejsze detale realizowanych projektów to od ponad 20 lat nasz niezaprzeczalny atut. Aby wzmocnić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów, chcemy ich wspierać jeszcze efektywniej, na każdym etapie współpracy. Dlatego do ich pełnej dyspozycji oddajemy kompetentny zespół, z którego doświadczenia i zaangażowania jesteśmy dumni.

Nowe hasło naszej marki – "Partnerstwo we współpracy. Profesjonalizm w realizacji" – odzwierciedla to podejście i jednocześnie wskazuje kierunki dalszego rozwoju firmy. Prezentuje wszystko to, co – naszym zdaniem – najlepsze i najbardziej wartościowe w naszej organizacji.

Sposób działania firmy znalazł swoje odzwierciedlenie w nowym logo FAST SA. Także nasza oferta zyskała "nowe oblicze": podzieliliśmy ją na współpracujące ze sobą i wzajemnie uzupełniające się obszary działania: antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz.

Doświadczenia i dobre praktyki z poszczególnych obszarów będziemy systematycznie wdrażać i wykorzystywać w innych, by wciąż doskonalić jakość naszych usług. Z dużym przekonaniem i jednoczesnym entuzjazmem podchodzimy do wprowadzanych zmian, które otwierają przed nami i naszymi Klientami nowe możliwości. Dzięki nim nasza firma ma szansę zdobyć wizerunek nowoczesnej i silnej organizacji oraz być partnerem, na którym się polega.

Zarząd FAST SA

Polityka Cookies Polityka prywatności © 2019 by www.fast.pl